24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
pixabay.com

GLKS lepszy od ŁKS-u

W siatkarskiej II lidze kobiet doszło do starcia GLKS-u Nadarzyn z ŁKS-em II San MG13 Łódź. Pewne zwycięstwo odniosły zawodniczki prowadzone przez Dominikę Leśniewicz.

GLKS po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentował się przed własną publicznością i był to występ w pełni udany. Nadarzyn wywalczył trzy punkty. ŁKS był bezradny wobec dobrej dyspozycji gospodyń.

Z dobrej strony pokazała się Agnieszka Gawlik, która imponowała w ataku i w polu zagrywki. Nadarzynianki skuteczne były także w elemencie bloku. Najbardziej zacięty był trzeci set, w którym łodzianki do końca wierzyły w zwycięstwo, jednak ostatnie słowo należało do gospodyń. GLKS wygrał 25:22 i w całym spotkaniu triumfował 3:0.

Po trzech kolejkach II ligi (gr. trzecia) zespół z Nadarzyna plasuje się na 6. pozycji w tabeli z dorobkiem czterech punktów. We wcześniejszych spotkaniach GLKS przegrywał. Na inaugurację nadarzynianki stoczyły wyrównany bój ŁMLKS Łaskovia Łask, ale poniosły porażkę 2:3. W kolejnym spotkaniu GLKS uznał wyższość BAS Białystok – 0:3.

GLKS Nadarzyn – ŁKS II SAN MG13 Łódź 3:0 (25:19, 25:18, 25:22)


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz