29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

mckmilanowek.pl

Gdzie na łyżwy?

Jest w czym wybierać, bowiem w naszym regionie działa kilka ślizgawek. Sprawdźcie gdzie możecie oddać się szaleństwom na śliskich taflach lodowisk.

Grodzisk Maz.
W tej gminie lodowisko wystartowało najwcześniej, bo 3 grudnia. Obiekt rozstawiono przy ul. Żwirki i Wigury na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej. Jest dostępne w godzinach 8-22. Wyjątek będą stanowić dni świąteczne. 24 i 31 grudnia lodowisko będzie czynne do godz. 14.45. 26 grudnia i 1 stycznia poślizgamy się dopiero od godz. 16. Natomiast 25 grudnia lodowisko będzie nieczynne. Korzystanie z tafli jest płatne. Bilet ulgowy 3 zł, normalny 4 zł. Wypożyczenie łyżew 5 zł.

Milanówek
Mieszkańcy miasta-ogrodu mogą poślizgać się na łyżwach na lodowisku przy ul. Sportowej 70B. Biletowanie wstępu ma odbywać się od godz. 16.00 do 22.00, a koszt jednorazowego biletu nie przekroczy 4 zł dla osób poniżej 18 roku życia oraz 6 zł dla osób powyżej 18 lat. Koszt wypożyczenia łyżew to 5 zł. Warto też dodać, że w czasie ferii zimowych wszystkie dzieci i młodzież na podstawie legitymacji szkolnej poślizgają się bezpłatnie.

Brwinów
Taflę ustawiono u zbiegu ul. Przejazd i Piłsudskiego. Lodowisko jest bezpłatne dla wszystkich. Dodatkowo jest możliwość wypożyczenia łyżew – 120 sztuk łyżew dla dzieci, młodzieży, dorosłych – za niewielką kwotę, bo cena wypożyczenia wyniesie symboliczną złotówkę. W ciągu tygodnia lodowisko jest czynne od godz. 16.00 do 21.30, w weekendy od 11.00 do 15.00 oraz od 16.00 do 21.30. Jednak w święta będzie inaczej. W Wigilię ślizgawka będzie otwarta w godz. 10-14, 25 grudnia zamknięta, 26 grudnia w godz. 10-21.30, 31 grudnia 10-18, a 1 stycznia od 10.00 do 21.00.

Michałowice
Lodowisko mieści się przy ul. Szkolnej 15 i jest ogólnodostępne od poniedziałku do piątku w godz. 16-21. W weekendy ze ślizgawki będzie można korzystać od 10.00 do 21.00.

Piastów
Zasady funkcjonowania obiektu są takie same jak w latach ubiegłych. Lodowisko mieści się przy al. Tysiąclecia. Czynne jest w godz. od 9.00 do 21.00, z przerwą techniczną od godz. 14.00 do 15.00. Wstęp na taflę jest wolny.

Warszawa
PGE Narodowy po raz kolejny zamienił się w miejsc pełne zimowych atrakcji. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mają więc powody do zadowolenia, bowiem każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zatem co dokładnie? Trzy lodowiska, dwa tory do curlingu, górkę lodową, bumper cars i skatepark. W trakcie poprzedniej 4 edycji, ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego skorzystało ponad 1,7 mln osób! Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zimowynarodowy.pl.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 13

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość223

Jak to jest. W necie zdjęcie prezydenta na otwarciu lodowiska spod szkoły a lodowisko na pewno nie będzie otwarte do 2 stycznia. Za cienka warstwa lodu. Druga rzecz w Brwinowie wypożyczenie łyżew na cały dzień 1 zł, w Pruszkowie jeśli otworzą 6 zł ale za godzinę. Pod warunkiem że znajdą osobę do obsługi wypożyczalni. Pozdrawiam misie.

Do Gościa z 14:28

Starostwo coś wybudowało a miasto nic.

Gość

W Pruszkowie to możecie sobie pojeździć. Sami wiecie czym po czym.

Gość

W Pruszkowie się nie dało ale za to w okolica dało się.

Gość

ZA KOMUNY LODOWISKO BYŁO W CENTRUM PRUSZKOWA UL. NIEPODLEGŁOŚCI, WYPOŻYCZALNIA W KLUBIE PSM. TERAZ MAMY PARKING BO STAROSTWO NIE WYBUDOWAŁO SWOJEGO.

Gość

A w Pruszkowie dalej nie można pojeździć :d

miki

W Pruszkowie oczywiście najkrócej. A miasto największe w regionie, nie licząc Warszawy.

Mieszkaniec_Staszica

Tylko że lodowisku w ogóle jeszcze nie funkcjonuje jak zawsze przez pogodę a pozostałe jakoś nie mają z tym problemów i działają bez zarzutu ehhh....

Gość

Chyba cos za szybko o Pruszkowie napisaliście. Tu przecież Niedasie.

Gość

Wszystko OK tylko lodowisko w Pruszkowie przecież nie działa po co to piszecie skoro to nie prawda.

Gość

O!!!! a kiedyż to otwarto lodowisko w Pruszkowie? I dlaczego tak po cichu?

Gość

Jaka fajna oferta , brawo dla tych co zapraszają na nieczynną śligawkę do Pruszkowa

Andrew

Tylko nie do oblesnego Makowa!