24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Archiwum

Dwa dni siatkarskich emocji

Nadarzyn żyje siatkówką i szykuje się na kolejną rywalizację. W najbliższy weekend (9-10 września) przy ul. Żółwińskiej 41 odbędzie się turniej „Witaj szkoło”.

Po wakacjach uczniowie ruszyli do ciężkiej pracy. Pełni energii mogą stawiać czoła kolejnym wyzwaniom i odkrywać obszary wiedzy. W Nadarzynie rok szkolny rozpocznie się mocnym sportowym akcentem. 9 i 10 września w hali przy ul. Żółwińskiej odbędzie się siatkarska rywalizacja młodziczek i kadetek w turnieju „Witaj szkoło”.

Ponownie do Nadarzyna zawitają żądne gry zawodniczki z całej Polski. – Spodziewamy się 18 zespołów, łącznie do Nadarzyna przyjedzie blisko 200 młodych siatkarek. 9 września odbędą się zmagania młodziczek, czyli dziewcząt urodzonych w roku 2003 i młodszych. Z kolei w niedzielę o nagrody powalczą kadetki. Są to zawodniczki urodzone w roku 2001 i młodsze. A jest o co walczyć! Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Spodziewamy się sporej dawki emocji, rywalizacja odbędzie się na tradycyjnych zasadach i będzie rozgrywana w szóstkach. Turniej organizujemy przy wsparciu samorządu województwa mazowieckiego – prezentuje Damian Krzemiński, organizator zawodów.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz