26° Środa
18 Lipca

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon

Wt
Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Dobra passa Bogorii

KS Dekorglass Działdowo czuje na plecach oddech Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Zespół Tomasza Redzimskiego wygrał trzecie spotkanie z rzędu i jest wiceliderem Superligi.

Sytuacja Bogorii w tabeli Superligi wygląda obiecująco. Grodziszczanie tracą do lidera z Działdowa trzy punkty, ale Dekorglass rozegrał jedno spotkanie więcej.

Bogoria ma fantastyczną passę. Podopieczni Tomasza Redzimskiego wygrali trzy kolejne spotkania. Najpierw uporali się na wyjeździe z ZKS Palmiarnią Zielona Góra (3:1), następnie ograli u siebie ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (3:2). W ostatnim starciu nie pozwolili na wiele Fibrain G2A AZS Politechnice Rzeszów.

Mecz zaczął Gionis, który pewnie pokonał Chia-Hun Suna 3:0. W drugiej partii Grek rozbił rywala do 2. Problemy miał Chan Kazuhiro, który musiał pogodzić z porażką z dobrze grającym Vasilym Lakeevem. Kolejne starcia dla Bogorii. Tomasz Lewandowski walczył z Danielem Górakiem, ale nie urwał mistrzowi Polski ani jednego seta. Gionis pozbawił Lakeeva atutów i dał Bogorii 12 zwycięstwo w sezonie.

Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów 3:1
Gionis Panagiotis – Chia-Hung Sun 3:0 (11:9, 11:2, 11:8)
Chan Kazuhiro – Vasily Lakeev 0:3 (6:11, 8:11, 11:13)
Daniel Górak – Tomasz Lewandowski 3:0 (16:14, 11:7, 12:10)
Panagiotis Gionis – Vasily Lakeev 2:0 (13:11, 11:4)


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz