12° Niedziela
23 Września

Pon

Wt
Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Dobra passa Bogorii

KS Dekorglass Działdowo czuje na plecach oddech Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Zespół Tomasza Redzimskiego wygrał trzecie spotkanie z rzędu i jest wiceliderem Superligi.

Sytuacja Bogorii w tabeli Superligi wygląda obiecująco. Grodziszczanie tracą do lidera z Działdowa trzy punkty, ale Dekorglass rozegrał jedno spotkanie więcej.

Bogoria ma fantastyczną passę. Podopieczni Tomasza Redzimskiego wygrali trzy kolejne spotkania. Najpierw uporali się na wyjeździe z ZKS Palmiarnią Zielona Góra (3:1), następnie ograli u siebie ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz (3:2). W ostatnim starciu nie pozwolili na wiele Fibrain G2A AZS Politechnice Rzeszów.

Mecz zaczął Gionis, który pewnie pokonał Chia-Hun Suna 3:0. W drugiej partii Grek rozbił rywala do 2. Problemy miał Chan Kazuhiro, który musiał pogodzić z porażką z dobrze grającym Vasilym Lakeevem. Kolejne starcia dla Bogorii. Tomasz Lewandowski walczył z Danielem Górakiem, ale nie urwał mistrzowi Polski ani jednego seta. Gionis pozbawił Lakeeva atutów i dał Bogorii 12 zwycięstwo w sezonie.

Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów 3:1
Gionis Panagiotis – Chia-Hung Sun 3:0 (11:9, 11:2, 11:8)
Chan Kazuhiro – Vasily Lakeev 0:3 (6:11, 8:11, 11:13)
Daniel Górak – Tomasz Lewandowski 3:0 (16:14, 11:7, 12:10)
Panagiotis Gionis – Vasily Lakeev 2:0 (13:11, 11:4)


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz