24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
BS

Czwartki lekkoatletyczne w regionie

Jeszcze tylko kilkanaście dni dzieli nas od wielkiej inauguracji „Czwartków Lekkoatletycznych”. Cykl biegowych imprez dla młodzieży wystartuje 26 kwietnia.

Ideą „Lekkoatletycznych Czwartków” jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego uprawiania sportu. To właśnie w tych zawodach swoją przygodę ze sportem rozpoczynało wielu znanych osobistości ze świata sportowego. 

Dziś głównym organizatorem „Czwartków Lekkoatletycznych” jest grodziszczanin Marian Woronin wicemistrz olimpijski z Moskwy (1980 r. ) i mistrz Europy (Praga 1978 r.) w sztafecie 4 x 100 metrów, brązowy medalista mistrzostw Europy w biegu na 100 m (Ateny 1982 r.)

–  W tym roku zostaliśmy wyróżnieni przez kierownictwo „Czwartków Lekkoatletycznych” i w dniu 26 kwietnia 2018 roku (czwartek) w godz. 15.00 -- 18.00 na Stadionie Lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Publicznych w Międzyborowie przy ul. Staszica 5, organizujemy Ogólnopolską Inaugurację Rundy Wiosennej XXIV Edycji Czwartków Lekkoatletycznych, na której będzie obecne m. in. kierownictwo "Czwartków Lekkoatletycznych" na czele z Panem Marianem Woroninem oraz media – zaznacza Wojciech Cynowski z KS Biegi Grodzisk Mazowiecki.

Szczegółowe informacje na temat zawodów można znaleźć tutaj.


Anna Zwolinska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Miasto jest brudne przy wietrze unoszą się tumany kurzy najmniejszy kawałek zieleni zamieniony jest w chlew przez parkujące ,,na dziko"samochody więc urządzamy igrzyska.(nie zapominajmy o,,ŁORLIKACH")