24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
UKS Czerwone Smoki

Czerwone Smoki z medalami Mistrzostw Polski

Komplet medali przywieźli młodzi zawodnicy UKS Czerwone Smoki z Mistrzostw Polski w Jujitsu, które odbyły się w niedzielę w Sochaczewie. Igor Popłoński zdobył złoto, Michalina Latosek srebro, Jan Kielak brąz.

Z bardzo udanego występu Czerwonych Smoków w Sochaczewie cieszy się trener Andrzej Pilipczuk. – Smoki z kompletem medali Na Mistrzostwach Polski Jujitsu! Igor Popłoński zdobywa złoto, Michalina Latosek srebro, a Jasiek Kielak brąz na Mistrzostwach Polski Jujitsu, w kategorii fighting. Po niezbyt udanym ubiegłorocznym starcie tym razem Sochaczew został zdobyty. Cała trójka ma wielkie szanse na członkowstwo w kadrze narodowej – informuje szkoleniowiec młodych zawodników.

– Gdyby tak jeszcze dopuszczono naszą „Legię Cudzoziemską” do walki pula medali mogłaby być podwojona! – dodaje. Chodzi o dwóch świetnie zapowiadających się chłopców z Gruzji, którzy przebojem dołączyli do Czerwonych Smoków kilka miesięcy temu. Ze względu na brak polskiego obywatelstwa nie mogli jednak wziąć udziału w niedzielnych zmaganiach.

Medalowa trójka, czyli Igor Popłoński, Michalina Latosek i Jasiek Kielak mają teraz szanse na reprezentowanie swojego klubu i Polski w zawodach wyższej rangi. Zdobywca złota również na występ na czerwcowych Mistrzostwach Świata w Atenach.

Wszyscy młodzi zawodnicy są mieszkańcami naszego regionu, trenują pod okiem Andrzeja Pilipczuka w szkole podstawowej w Otrębusach.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Brawa, ludzie posyłajcie dzieci na ju jitsu, judo i karate

Gość

Fantastycznie !!!