27° Piątek
21 Września

Sob

UKS Czerwone Smoki

Czerwone Smoki powalczą w Atenach

Michalina Latosek i Igor Popłoński, zawodnicy UKS Czerwone Smoki, będą reprezentować Polskę podczas Pucharu Świata Ju-Jitsu Juniorów młodszych U15. Zawody odbędą się we wrześniu w Atenach.

To duży sukces młodych zawodników, którzy w szkole podstawowej w Otrębusach trenują pod okiem Andrzeja Pilipczuka. Nie jest to jednak zaskoczenie, jeśli wziąć pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia sportowe Michaliny i Igora. Oboje mają na swoim koncie medale m.in. Mistrzostw Polski w jujitsu.

Teraz stoją przed szansą sprawdzenia swoich sił w zawodach wysokiej rangi. Dumy z osiągnięć zawodników nie kryje ich trener. – Tytaniczna praca, mnóstwo potu i wyrzeczeń. Stres. Dla takich kilku słów, które rozpoczynają kolejny okres tytanicznej pracy, mnóstwa potu i wyrzeczeń... Przygotowań do Pucharu Świata Juniorów Młodszych 21-23.09.2018, Ateny, Grecja. I przygotowań Jaśka do odbywających się miesiąc później ME Juniorów. Michalina i Igor - jesteśmy z Was dumni. I maszerujemy dalej – zaznacza Andrzej Pilipczuk.

Miesiąc po zmaganiach w Atenach w Mistrzostwach Europy Juniorów barwy Polski i UKS Czerwone Smoki będzie reprezentował inny utalentowany zawodnik klubu, Jasiek Kielak.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz