24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
mat. prasowe

Chodakowska, Jędrzejczyk, Stoch, Kubacki w Nadarzynie!

Plejada gwiazd sportu w najbliższy weekend zawita do Nadarzyna. W Ptak Warsaw Expo startują trzydniowe targi sportowe. W programie m.in. treningi z Ewą Chodakowską, Joanną Jędrzejczyk, Kamilem Stochem i wiele innych.

Targi Go Active Show to największe targi sportowe w Polsce. Trzydniowy program naszpikowany jest atrakcjami, treningami, możliwością spotkania z gwiazdami fitness, kulturystyki, KSW i wielu innych dyscyplin. – Przyjdź na targi Go Active Show i zainspiruj się do zdrowego i aktywnego trybu życia. Zobacz w akcji gwiazdy sportu. Kibicuj mistrzom podczas międzynarodowych zawodów. Weź udział w intensywnych treningach oraz inspirujących szkoleniach i warsztatach. Podejmij wyzwania, przyłącz się do bicia rekordu Guinnessa i poczuj prawdziwe sportowe emocje! – zachęcają organizatorzy.

Co dokładnie czeka na nas w Ptak Warsaw Expo? M.in. Pokazowy trening Joanny Jędrzejczyk, wielka sportowa niespodzianka od Ewy Chodakowskiej, treningi z gwiazdami. Pojawią się: Dorian Yates, Adrianna Palka, Qczaj, Fit Lovers, Natalia Gacka-Dressler, Siostry Bukowskie, Adam Piwko, Mariusz Mróz i Kozak Trener.

Do tego Międzynarodowe Zawody Kulturystyczne IFBB Diamond Cup, Strefa Fana KSW (sędziowie i zawodnicy 42. Gali KSW, face to face, oryginalna klatka), POLISH SPINNING® EVENT –  największy w Polsce maraton spinningowy wewnątrz hali, WKSF World Kettlebell Sport Federation – największe zawody kettlebell w Europie Środkowej, Aqua Mania by SAF AQUA® – I Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness, Jump it! – skaczemy po rekord Guinnessa na trampolinach, Fitness Extravaganza – Ogólnopolskie Mistrzostwa w Grupowych Zajęciach Fitness, GARGAGE GAMES – największe zawody crossfitowe w Polsce.

Pełny program imprezy dostępny jest tu. Targi rozpoczynają się w piątek, 18 maja i potrwają do niedzieli. Wstęp na imprezę jest biletowany.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

No i... QCZAJ!

Gość

Byłem w tamtym roku. Fajna impreza, polecam wszystkim :D

Gość

No co Ty gadasz