24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
GLKS Nadarzyn

Cała Polska zjedzie do Nadarzyna

Wielkie święto siatkówki w Nadarzynie. 12 marca w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Żółwińskiej 41 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Dwójek Dziewcząt.

Od najmłodszych lat należy rozwijać sportową pasję. Doskonale wiedzą o tym w Nadarzynie, gdzie od lat prężnie działa sekcja siatkarska. Kolejne roczniki jeżdżą po krajowych turniejach i sprawdzają swoje umiejętności. Tym razem kluby z całej Polski zawitają do Nadarzyna.

Szykuje się potężna dawka sportowych emocji. Na boisku pojawią się z dziewczynki z rocznika 2006 i młodsze. – W turnieju wezmą udział 64 zespoły, spodziewamy się około 200 dzieci. Wystartuje 10 ekip z Nadarzyna i mocno trzymamy kciuki za ich dobry występ. Podczas turnieju rozegranych zostanie blisko 500 meczów, które odbędą się na 12 boiskach – przedstawia Damian Krzemiński, trener siatkówki i pomysłodawca turnieju.

Każda uczestniczka turnieju może liczyć na pamiątkowy dyplom. Dla zespołów, które zajmą miejsca 1-3 przygotowano puchary i medale. W Nadarzynie szykuje się święto siatkówki, które wystartuje w niedzielę o godz. 9.00. – W dużej mierze organizacja turnieju możliwa jest dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PZU. Wpadłem na pomysł, że warto przygotować taki turniej. Wokół znalazło się wiele osób, które zaangażowały w organizację. Mamy halę, dobre chęci, więc możemy działać! Nasze starsze zawodniczki będą pełniły rolę sędziów – mówi Krzemiński.

O tym, że ciężka praca wydaje owoce najlepiej mówią powołania do kadry dla nadarzyńskich siatkarek. – Cieszymy się z tego bardzo! Julia Głodek i Kinga Wrońska zostały powołane do kadry Mazowsza 2004 – nie kryje zadowolenia trener.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

W GLKS-ie robią super robotę. Świetna organizacja , wspaniała atmosfera, wykwalifikowana kadra trenerska i bardzo dobre szkolenie. Zresztą na siatkę przyjeżdżają też dziewczęta z okolic Nadarzyna. Pozazdrościć.