24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Bogoria w nowym kształcie

Mistrz Polski w tenisie stołowym rozpocznie kolejny sezon w nowym składzie. Bogoria Grodzisk Mazowiecki pozyskała m.in. Pavla Sirucka.

W czerwcu Bogoria świętowała szósty tytuł mistrza Polski. W Kobyłce podopieczni Tomasza Redzimskiego pokonali Unię-AZS AWFiS Gdańsk 3:0. Grodziszczan do tytuły poprowadzili Gao Ning, Panagiotis Gionis i Daniel Górak. Dwaj pierwsi pożegnali się z Bogorią. W składzie mistrza Polski nie ma również Chana Kazuhiro.

Bogoria nie próżnowała na rynku transferowym. Zespół mistrza Polski wzmocnił Chuanxi Han. To 22-letni Chińczyk, który w ubiegłym sezonie robił furorę w Szwecji w barwach Halmstad BTK. Han jest leworęcznym zawodnikiem, zdążył zasmakować rywalizacji w chińskiej Superlidze. 

Z Odry Głoski Miękini do Bogorii przeniósł się Miłosz Bańkosz. Tenisista ma na swoim koncie medale mistrzostw Europy kadetów.

Dobrze znany miłośnikom tenisa stołowego jest Pavel Sirucek. W zeszłym sezonie reprezentant Czech grał w Energi-Manekin Toruń. Zanotował 10 zwycięstw i 18 porażek


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz