29° Piątek
17 Sierpnia

Sob

Nie
Jakub Małkiński

Bilety na Puchar Świata czekają! [WYNIKI]

Najlepsi kolarze torowi w Pruszkowie! Już 3 listopada na torze przy ul. Andrzeja rozpoczną się zawody Pucharu Świata, które potrwają trzy dni. Wygraj wejściówki na niedzielne finały!

W Pruszkowie rozpocznie się tegoroczna rywalizacja w Pucharze Świata. Kolejne zmagania zaplanowano w Manchesterze, Milton oraz Santiago. Na torze przy ul. Andrzeja zaprezentuje się ponad 300 kolarzy. Nie zabraknie gwiazd. Przy ul. Andrzeja niebagatelne prędkości będą rozwijać czterokrotny mistrz świata w konkurencjach sprinterskich Theo Bos, mistrz świata w omnium i madisonie Benjamin Thomas czy wielokrotna medalistka mistrzostw świata Kirsten Wild. Do rywalizacji stanie 23-osobowa reprezentacja Polski. Biało-czerwoni przystąpią do zmagań z wielkimi nadziejami, które są poparte zdobyczami na tegorocznych mistrzostw Europy. Alan Banaszek, Daniel Staniszewski, Wojciech Pszczolarski oraz drużyna kobiet to medaliści czempionatu w Berlinie.

Szykuje się sportowa impreza najwyższej rangi. – Ciężko pracujemy nad tym Pucharem Światem, bo postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę. Inwestujemy w przedmioty, które zostaną również wykorzystane podczas mistrzostw świata. Chcemy, żeby ten obiekt zaczął żyć. Do 3 listopada będziemy przygotowani na 100 proc. – mówił w wywiadzie dla WPR24.pl Dariusz Banaszek, prezes Polskiego Związku Kolarskiego.

Kibice już nie mogą doczekać się startu Pucharu Świata. Dla fanów kolarstwa torowego mamy niespodziankę w postaci czterech wejściówek na niedzielną (5 listopada) rywalizację. Aby wygrać, wystarczy w czwartek (2 listopada) o godz. 10.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Puchar Świata” a w treści podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Nagrodę otrzymają cztery osoby, których wiadomości jako pierwsze dotrą na naszą skrzynkę o godz. 10.00.

WYNIKI:

Anita Dwórznik
Katarzyna Janowska 
Artur Niski
Justyna Szelągowska


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

To teraz wiem skąd tabuny kolarzy jeżdżących po Armii Krajowej mimo że znaki wyraźnie zakazują rowerzystom jazdy po tej ulicy.

gośćniedzielny

Juz wysłałem

Andrew

Kasia wypad z tego forum. To nie dla Ciebie!

cyklista

KAsiu, Ty też mnie nie interesujesz napisze później dlaczego !

Kasia

Kolarstwo Torowe mnie nie interesuję napisze później dlaczego !

Alchemik

Przy tych cenach biletów to obiekt na pewno zacznie żyć.