16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


mat. organizatora

Biegam Bo Lubię w charytatywnej odsłonie

Już 9 września miłośnicy biegania będą mogli wziąć udział w szóstej już edycji biegu Biegam Bo Lubię w Książenicach. Tym razem biegacze będą mogli pomóc malutkiej Idze.

Biegam Bo Lubię w Książenicach to bieg, który na stałe zapisał się w kalendarzu imprez sportowych Grodziska. I nie ma się co dziwić, bo co roku organizatorzy dbają o to, by biegowa impreza przyciągała również tych, którzy nie przepadają za biegami. 

W tym roku oprócz standardowego już biegu na dystansie 5 km przygotowano jeszcze jedna konkurencję. To Biegam Pomagam. O co w niej chodzi? – Każde przebiegnięte okrążenie jest zamieniane na 1 zł które sponsorzy przekazują na leczenie Igi Wolan cierpiącej na chorobę rozszczepu kręgosłupa. Uczestnicy sami decydują o dystansie jaki chcą przebiec. Nad poprawnością wyników czuwać będzie profesjonalna firma pomiarowa Inessport – podkreślają organizatorzy. 

Więcej informacji o maleńkiej Idze znajdziecie tutaj. Jeśli chcecie wesprzeć zbiórkę na leczenie dziewczynki możecie to zrobić wysyłając przelew:
Fundacja „Serca dla Maluszka”
Ul. Kowalska 89
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: Iga Wolan 

W trakcie imprezy biegowej nie zabraknie również atrakcji. Co znalazło się na liście? Pokazy taneczne i koncerty Egurrola Dance Studio, mobilne miasteczko sportowe Legii Warszawa, pokazy sprzętu biegowego Decathlon, strefa gastronomiczna Chamiarnia i wiele innych.


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz