23° Niedziela
20 Maja

Pon

Wt

ŚrArchiwum

Biegacze podejmą wyzwanie

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Miłośnicy aktywnego stylu życia przygotowują się do IV Pruszkowskiego Biegu Wolności, który odbędzie się 28 maja. Każdy może spróbować swoich sił!

Popularność biegania nie podlega dyskusji. Najlepiej świadczy o tym stale rosnąca ilość imprez, a przede wszystkim liczba ich uczestników. Aktywność wynika z troski o zdrowie, ale także samopoczucie. Często jest tak, że wynik schodzi na dalszy plan. Przede wszystkim biegacze stawiają na dobrą zabawę i walkę z własnymi słabościami.

Miłośnicy aktywności szykują formę na IV Pruszkowski Bieg Wolności, który odbędzie się 28 maja. Na 10-kilometrowej trasie może pojawić się 600 zawodników. Aby wziąć udział w imprezie, trzeba mieć ukończone 16 lat. Nadal trwają zapisy do udziału w IV Pruszkowskim Biegu Wolności, formularz zgłoszeniowy można znaleźć tu. Do 30 kwietnia opłata startowa wynosi 50 zł, a następnie 60 zł (do 23 maja) i 70 zł (w biurze zawodów).

Wszyscy zameldują się na starcie przy ul. Bohaterów Warszawy 28 maja o 10.00. Na uczestników czekać będzie 10-kilometrowa trasa. Najlepsi (miejsca 1-3) w kategorii generalnej otrzymają puchary i upominki. Medale otrzymają wszyscy, którzy ukończą bieg w czasie 90 minut. – Ta cykliczna impreza, organizowana pod patronatem prezydenta Jana Starzyńskiego, przyciąga setki biegaczy. Zapraszam bardzo serdecznie. Do zobaczenia na starcie! – zachęca Piotr Polak, dyrektor biegu.

Patronat medialny nad IV Pruszkowskim Biegiem Wolności objęły Gazeta WPR i portal WPR24.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

GrAnd

Znowu bedo latać jak wariaty.