16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Archiwum

Bieg Wolności coraz bliżej. Ostatni dzwonek na zapisy!

Już za niecały tydzień ulicami Pruszkowa ruszy V Bieg Wolności. Zapisy trwają, są jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy!

Pruszkowski Bieg Wolności to już tradycja. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę, 27 maja, w ramach obchodów Dni Pruszkowa. Uczestnicy wyruszą na 10-kilometrową trasę głównymi ulicami miasta.

Zapisy trwają. Na liście startowej jest prawie 160 osób. Do limitu uczestników (600 osób) jest więc jeszcze daleko. Jak zgłosić chęć udziału w biegu? – Biegacze mogą już rejestrować swój udział w imprezie poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie: pruszkowskibiegwolnosci.pl. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i dokonać opłaty startowej. W przypadku internetowej rejestracji do dnia 22 maja 2018 r. jest to 60 zł. Po tym terminie zapisy będą możliwe tylko w Biurze Zawodów, tj. w dniu 26 i 27 maja. Wówczas koszt wzrośnie do 70 zł. W zamian, oprócz pakietu startowego, każdy uczestnik otrzyma okolicznościową koszulkę, napój na trasie i na mecie oraz przekąskę po zakończeniu biegu – informują organizatorzy.

Start biegu: niedziela, 27 maja, godz. 10.00, Stadion Miejski w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do pis Musisz zmienić leki na mocniejsze, te psychotropy są za słabe,a główka boli

Gość

wolność to będzie gdy PiS zostawi Polaków w spokoju, jak przywróci się znaczenie i przestrzeganie Konstytucji RP, gdy Trybunał Konstytucyjny będzie realizował swoje kompetencje przez kompetentnych sędziów, gdy prokuratura i sądy powszechne będą niezależne od polityków i polityki, wówczas taki bieg będzie wyrażeniem demokracji i równości dla Polaków.......

Gość

Szkoda, że nie są organizowane imprezy rowerowe. Chętnie bym wziął udział w takiej.

Gość

Coś cienko idzie. A w Podkowie prawie komplet...

Jatowidze

Też coś. Zablokują pół miasta bo se chcą pobiegać. Bez sensu. Nie można po parku pobiegać w kółko.

Pio

Za 6 złotych to rozumiem. Tylko dla nie których to duży wydatek

Gość

Nie wiem czy zauważyliście na filmie, ale bieg będzie dwiema bardzo ważnymi ulicami miasta. Bolesława Prusa to wyjazd w kierunku A2 (Poznań, Białystok, Warszawa). Armii Krajowej to jest wyjazd na DK7 i DK8 przez Janki w kierunku Warszawy, Krakowa, Katowic, Kielc i ogólnie południa kraju. Brawa dla organizatorów i dla osób, które na to się zgodziły.

PiS

Chciałbym przypomnieć, że jest to bieg Polski dla Prawdziwych Rdzennych Polaków i katolików. NIe mogą w nim brać udział żaden imigrant i ciemnoskóry bo jak wiadomo oni nie są godni tutaj mieszkać. Polska dla Polaków.