27° Piątek
21 Września

Sob

archiwum

Bieg flagi w Pruszkowie

Jeśli majówkę chcielibyście spędzić aktywnie to weźcie udział w Biegu Flagi, który odbędzie się już 2 maja w Parku Kościuszki w Pruszkowie.

II Powiatowy Bieg Flagi wystartuje o godz. 16.00. Wtedy na starcie staną maluchy. W biegu mogą wziąć udział dzieci w wieku 3-6 lat. Do pokonania będą miały dystans 100 m. Pół godziny później do biegowych zmagań staną dzieci w wieku 7-14. Tu dystans będzie dłuższy – 1918 metrów. Ten sam dystans do pokonania będzie miała młodzież od 15 roku życia i dorośli. Ten ostatni bieg wystartuje o 17.15. Dystans 1918 m to forma uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Każdy z uczestników biegu na mecie otrzyma pamiątkowy medal, a pierwsza trójka męska i żeńska z poszczególnych dystansów zostanie udekorowana złotym, srebrnym i brązowym krążkiem.

Aby zarejestrować swój start w biegu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Można go pobrać na stronie internetowej powiatu pruszkowskiego i przesłać drogą mailową (biegflagi2018@powiat.pruszkow.pl) lub złożyć osobiście w siedzibie starostwa w pokoju 405 (IV piętro). Dodatkowe zapisy będą prowadzone od godziny 15:30 w dniu imprezy w namiocie powiatu pruszkowskiego obok sceny Młodzieżowego Domu Kultury. Osoby, które chciałyby zmierzyć czas swojego biegu, mogą dodatkowo zarejestrować się na stronie www.parkrun.pl/pruszkow.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

nadarzyniak

Panie gołoś dlaczego nie w nadarzynie tylko w Pruszkowie .Podobno rządzi pan w powiecie pruszkowskim .a nie długo w kobyłce.Nie pomoże panu ta propaganda w Pruszkowie wyborcza.

Gość

WIDAĆ ZE STAROSTA NIE MA CO ROBIĆ pewnie już myślami jest w kobyłce .

Gość

Dla głupich i uzależnionych od endorfiny.