27° Piątek
21 Września

Sob

Anna Lewandowska Facebook

Anna Lewandowska zaprasza na karate!

Akademia Klubu Karate Pruszków otwarta! Do uprawiania sportu walki pod okiem trenera Jerzego Szcząchora zachęca Anna Lewandowska.

Karate Klub Pruszków rozpoczął funkcjonowanie w 1999 roku. Przez lata wychował wielu znakomitych zawodników, którzy sięgali po medale na mistrzostwach świata i Europy. Wypada wymienić Aleksandrę Gorzką, Damiana Pawlika czy Maciej Szcząchora. Do miana gwiazdy urasta również Anna Lewandowska (wcześniej Stachurska), której zdobycze medalowe trudno zliczyć.

Czas, aby w ślady utytułowanej zawodniczki poszli kolejni zawodnicy. W Pruszkowie mają ku temu znakomite warunki. A to za sprawą nowo otwartej akademii Klubu Karate. – Wczoraj (30 września) odbyło się otwarcie Akademii mojego Klubu Karate w Pruszkowie! Jak wiecie swoje pierwsze sportowe kroki stawiałam uprawiając sztuki walki. W pruszkowskim klubie karate spędziłam dużą część swojego życia, zyskałam grono bliskich osób oraz masę cudownych wspomnień. Jest zawsze bliski mojemu sercu – napisała na swoim Facebooku Anna Lewandowska.

Utytułowana zawodniczka karate zachęca wszystkich do udziału w treningach w KK Pruszków. Jej przykład pokazuje, że kadra trenerska ma najwyższy poziom. – Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na zajęcia do mojego ukochanego trenera Jerzego Szcząchora (Senseia), który jest najlepszy w tym co robi – podkreśla Anna Lewandowska.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 20

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Anna LEWANDOWSKA nie jest sztuczną celebrytką tylko jedną z najstarszych stażem i najbardziej utytułowanych wychowanek Karate Klubu Pruszków. Aktualnie AMBASADOREM AKADEMII KARATE KLUBU Pruszków.

Gość

Lewandowska przyjechała do swojego dawnego klubu... Źle. Jakby nie przyjechała to by internetowe pospulstwo pisało "ta kasa jej do głowy uderzyła nawet nie znalazła czasu żeby przyjechać" itp. W przeciwieństwie do reszty WAGS coś robi, zarabia, angażuje się a mogłaby leżeć i czekać aż stary przywiezie kilkadziesiąt tysięcy ojro dniowki. Cebulakom przeszkadza, że komuś sie powiodlo tak było jest i będzie

Gość

taki wspaniały klub ze musi sie szyuczna celabrytka reklamowac...

Gość

Sensacja na miarę światową. Lewandowscy istnieją dzięki pieniądzom rodziców, a ich dzieci nie zostały zaproszone. Gdzie i w jakim celu?

Gość

Czytam i nie wierzę własnym oczom. Skąd tego wrednego robactwa nabrało się w naszym mieście.Robert LEWANDOWSKI pierwsze gole(dwa) dla ZNICZA zdobył 17.09.2006 roku.Ostatni mecz w barwach ZNICZA rozegrał 24.05.2008.Anna STACHURSKA(obecnie LEWANDOWSKA) w tym czasie 2005 - 2008 zdobyła 11 medali MP, 2 - ME i 1 MŚ. Tyle informacji dla tych zawistnych kłamców , którzy piszą bzdury.

Pruszkowiak

Typowe polskie jękały w komentach. Jak się nic nie dzieje to źle...Jak ktoś coś robi, Lewa przyjeżdża to źle hehe Polaki Cebulaki zamiast hejtować do pracy u podstaw, ćwiczyć, edukowac dzieci, rozwijać się. Oby w Pruszkowie więcej się działo.

Gość

Aniu co niektorzy pamietaja jak zostawilas Roberta, biedny rozpaczal za Toba, a wrocilas do niego jak zaczal grac w Lechu i zarabiac lepsza kase. Dziwie mu sie naprawde, ze mimo wszystko do Ciebie wrocil. I jeszcze bardziej zal mi ludzi, ktorzy tak Cie wychwalaja, a nie wiedza jaka jestes naprawde.

Gość

Czy ktoś z was kiedykolwiek słyszał o Ance Stachurskiej? Bo ja nie. Dopiero jak narzeczona Roberta została to się dowiedziałam o jej istnieniu, gdyby nie on to nikt by o niej nie słyszał.

Gość

Ależ niektórych "polaczków" boli sukces, powodzenie i pieniądze u innych ludzi. Nie przybędzie wam od wylewania żółci, wręcz przeciwnie - ubędzie :)

Pruszkowiak

Typowe polskie jękały w komentach. Jak się nic nie dzieje to źle...Jak ktoś coś robi, Lewa przyjeżdża to źle hehe Polaki Cebulaki zamiast hejtować do pracy u podstaw, ćwiczyć, edukowac dzieci, rozwijać się. Oby w Pruszkowie więcej się działo.

Gość

Z tego co wiem w niektórych szkołach zajęcia Karate są prowadzone nieprzerwanie od prawie 20 lat!!!Zawistni zawsze się znajdą, a robota, którą sie wykonuje jest najlepszą rekomendacją. Powodzenia Karatecy

Gość1

A od kiedy ona jest gwiazdą? Niech idzie umyć włosy bo ma łupież.

Piotr

Jeszcze żaden hejter i pisowski prawdziwy polak nie jedzie po Ance.

Gość

Strach lodówkę otworzyc

Gość

Super Akademia, super klub , a karate i inne dobrze prowadzone sztuki walki to bardzo dobry system edukacyjny.

Gość

Jak widzę lewandowskich wieśniaków to mi się chce rzygac

Gość

Wreszcie sobie przypomnieli?

Radek

Taka sama jak maz. Beznadziejna ta Lewandowska

ZNAJOMA

Powodzenia!!

Gość

Szkoda że nie byli zaproszeni uczestnicy dzieci Oni wazniejdi niż p. Lewandowska Dzięki dzieciom i ich rodzica istnieją bo rodzice płacą nie małe pieniądze